Skip to Content

Points

 

Women Fully Faired / Vrouwen volledig gestroomlijnd      
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 Nici Walde FFF 198 200 200 598 DE
2 Eva Navratilova FFF 199 198 199 596 NL
3 Ellen van Vugt FFF 200 197 197 594 NL
4 Daniela Pangrazi FFF 197 196 196 589 IT
5 Swanette Tempelman FFF 0 199 198 397 NL
Women Semi Faired / Vrouwen gedeeltelijk gestroomlijnd        
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 Fiona Grove FPF 200 200 200 600 UK
Women Unfaired / Vrouwen ongestroomlijnd          
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 Johanna Probst FUF 200 200 200 600 CH
Juniors              
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 Jack Watson JUN 200 200 200 600 UK
2 Tilly Gherardi JUN 199 199 198

596

BE
3 Sarah Bollina JUN 198 197 197 592 CH
4 Noortje Eggels JUN 197 196 196 589 NL
5 Pete Watson JUN 197 195 195 586 UK
6 Pieter Sijbrandij JUN -- 198 199 397 NL
Men Fully Faired / Mannen volledig gestroomlijnd          
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 Charles Henry MFF 200 199 198 597 CH
2 Daniel Fenn MFF 198 196 200 594 DE
3 Richard Schaffenroth MFF 199 198 196 593 DE
4 Ymte Sijbrandij MFF 193 200 199 592 DE
5 Werner Klomp MFF 197 197 197 591 AT
6 Jürgen Köhn MFF 191 194 195 580 DE
7 Etienne Stienen MFF 195 195 190 580 BE
8 Peter Coppens MFF 188 192 193 573 BE
9 Ian Perry MFF 184 193 194 571 UK
10 Michael Römmling MFF 189 191 191 571 DE
11 Erik Marynissen MFF 196 175 192 563 BE
12 Wim Delaet MFF 187 188 187 562 BE
13 Renato Falzetti MFF 186 187 186 559 IT
14 Christophe Fierens MFF 181 186 188 555 BE
15 Brian Robertson MFF 185 183 181 549 UK
16 Eupani Giovanni MFF 182 184 182 548 IT
17 Gaëtan Vincent MFF 192 180 176 548 FR
18 Theo van Andel MFF 194 174 177 545 NL
19 Lucien Poppe MFF 180 181 183 544 BE
20 Rossetti Alberto MFF 177 179 184 540 IT
21 Ludovic Marjo MFF 179 178 180 537 BE
22 Lars Zwinnen MFF 178 176 179 533 BE
23 Geoffrey Bird MFF 175 177 178 530 UK
24 Benny de Weerd MFF 190 190 -- 380 NL
25 Harry Lieben MFF -- 189 189 378 NL
26 Johan van Benthem MFF -- 185 185 370  
27 David Massot MFF 183 182 -- 365 FR
28 Jochem De Vriendt MFF 176 -- -- 176 BE
Men Semi Faired / Mannen gedeeltelijk gestroomlijnd        
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 David Linke MPF 198 200 200 598 DE
2 Geoffroy Lelievre MPF 200 198 198 596 FR
3 Bernhard Böhler MPF 195 199 199 593 DE
4 Hanns Stresius MPF 196 196 195 587 DE
5 Olivier Cresson MPF 187 195 197 579 FR
6 Josef Gärtner MPF 190 193 196 579 DE
7 Sjaak Bloemberg MPF 192 190 194 576 NL
8 David Verbroekken MPF 197 191 186 574 NL
9 Peter Welk MPF 191 194 187 572 DE
10 Frank Terfort MPF 189 189 192 570 DE
11 Heinz Bentlage MPF 193 186 191 570 DE
12 Mirco Götz MPF 188 187 190 565 DE
13 Ralf Golanowsky MPF 186 188 189 563 DE
14 Andrew Sidwell MPF 184 184 193 561 UK
15 Simon Watson MPF 183 185 185 553 UK
16 Pieter van Dyck MPF 194 197 -- 391 BE
17 Alain Hinzen MPF 199 -- 188 387 DE
18 Sandro Bollina MPF 185 192 -- 377 CH
Men Unfaired / Mannen ongestroomlijnd            
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 Matthias König MUF 199 200 200 599 DE
2 Wil Baselmans MUF 198 199 197 594 NL
3 Stefan Dinglreiter MUF 200 198 196 594 DE
4 Stijn Van De Maele MUF 197 196 195 588 BE
5 Andrea Gallo MUF 195 193 199 587 IT
6 Pierre Goujon MUF 196 195 194 585 CH
7 Jochem Leemans MUF 187 197 198 582 NL
8 Marvin Tunnat MUF 192 192 192 576 DE
9 Marc Lesourd MUF 185 194 193 572 FR
10 Michael Hering MUF 194 191 185 570 DE
11 Melchior Poppe MUF 191 188 190 569 DE
12 Filip Sheridan MUF 193 189 187 569 BE
13 Robert Mueller MUF 189 187 191 567 DE
14 Vincent Groeneweg MUF 183 190 188 561 NL
15 Kirk Neil MUF 180 185 186 551 UK
16 Michael Ammann MUF 182 186 183 551 CH
17 Wittmann Jürgen MUF 188 181 182 551 DE
18 Jan Rosijn MUF 186 180 184 550 BE
19 Edgar Teufel MUF 190 175 180 545 DE
20 Arno Schulle MUF 184 179 181 544 DE
21 Jan Ebens MUF 179 182 172 533 BE
22 Steffen Schoenfelder MUF 178 184 171 533 DE
23 Paolo Baldissera MUF 181 172 177 530 IT
24 Dieter Landuyt MUF 174 177 178 529 BE
25 Alessandro Tosto MUF 175 173 179 527 FR
26 Olaf Osterholt MUF 177 174 175 526 DE
27 Thierry Allard MUF 173 176 176 525 FR
28 Ulrich Bentlage MUF 176 171 173 520 DE
29 Ramon Schönherr MUF 172 178 170 520 DE
30 Pieter van Dyck MUF -- -- 189 189 BE
31 Derk Thijs MUF -- 183 -- 183 NL
32 Simon Watson MUF -- -- 174 174 UK
Multitrack              
No. Name Class 200m 100km 1h  Total points Nat/State
1 Patrick Hagemann TRA 200 200 197 597 DE
2 Wim Eggels TRA 199 199 199 597 NL
3 Claudio Molini TRA 196 198 200 594 IT
4 Natale Rendini TRA 195 196 198 589 IT
5 Wayne Baker TRA 197 197 195 589 UK
6 Geoffrey Booker TRA 198 -- 196 394 UK

 



page | by Dr. Radut