Jürg Zryd overleden

Jürg Zryd overleden

Het zwitserse future bike meld het overlijden van oud voorzitter Jürg Zryd

Resultaten Belgisch kampioenschap

Sinds zondag hebben we terug nieuwe Belgische kampioenen.
In de tijdrit is Stijn Van de Maele Belgisch kampioen bij de ongestroomlijnde en Etienne Stienen bij de gestroomlijnden.
In de 1uur wedstrijd ging de titel naar ook naar Stijn bij de ongestroomlijnde en naar Peter Coppens bij de gestroomlijnden.

klik op "lees verder" voor de volledige resultaten. 

Belgisch kampioenschap

 

Seingevers Wereldkampioenschap

Wij zijn druk bezig met het de organisatie van het Wereldkampioenschap.

Maar zo'n organisatie kunnen we niet alleen, daarom zijn we op zoek naar vrijwilligers.
Mensen die willen helpen bij de inschrijvingen, de camping controleren, maar vooral seingevers.

Zaterdag ( 100 km ) en Zondag ( 1 uur) voormiddag  hebben we heel wat seingevers nodig om de wedstrijden veilig te laten verlopen. De weg wordt afgesloten met hekken en ook politie zal aanwezig zijn op gevaarlijke plaatsen. 
Maar toch zijn er nog seingevers nodig op alle kruispunten en zijwegen.

Iedereen die ouder is dan 18 jaar kan dit doen, je hebt geen ervaring of opleiding nodig en wij voorzien een fluovestje, armband en bordje.   Het gaat dus maar om een paar uurtjes in de de voormiddag ( van +-9u  tot 13u op zaterdag en van +-9u tot 12u op zondag).   De rest van de dag kan je bijvoorbeeld gaan shoppen in Maasmechelen Village.

Wil je ons helpen of heb je famillie of vrienden die een handje willen toesteken ( één of twee dagen)  ? 
Vul dan dit formulier in.  

( Wij hebben de namen van de vrijwilligers vooraf nodig, dus liefst het formulier invullen ) 

Resultaten 1u wedstrijd BeND wedstrijd Peer

 1 uur wedstrijd ongestroomlijnd

Pos Voornaam Achternaam Ronden Tot. Tijd Snelheid ( km/u ) Geslacht
1 Stijn vd Maele 116 1:00:33.579 45,971 M
2 Matthias König 116 1:00:33.606 45,971 M
3 Erik Marynissen 109 1:01:03.459 42,845 M
4 Filip Sheridan 107 1:00:43.545 42,288 M
5 Jan Ebens 104 1:00:53.815 40,987 M
6 Ramsus Keller 103 1:00:54.648 40,584 M
7 Johan Keijers 99 1:00:55.135 39,003 M
8 Ralf Golanowsky 97 1:00:54.410 38,222 M
9 Jan van Dijck 95 1:01:15.085 37,224 M
10 Pieter Sijbrandij 94 1:00:54.515 37,039 M
11 Rudi Cools 94 1:01:02.738 36,956 M
12 Olaf Osterholt 89 1:01:04.614 34,972 M
13 Marjon vd Kraats 78 1:00:35.057 30,899 V
14 Inge Cleeren 78 1:01:03.896 30,656 V
15 Noortje Eggels 67 1:00:43.956 26,477 V

 

1 uur wedstrijd gestroomlijnd

 

Pos Voornaam Achternaam Ronden Tot. Tijd Snelheid ( km/u ) Geslacht
1 Etienne Stienen 136 1:00:54.810 53,58 M
2 Peter Coppens 135 1:01:24.732 52,76 M
3 Ymte Sijbrandij 127 1:00:56.998 50,01 M
4 Gert Loenders 125 1:01:26.744 48,82 M
5 Swanette Tempelman 124 1:00:58.442 48,81 V
6 Nici Walde 123 1:01:22.002 48,1 V
7 Wim Eggels 119 1:01:10.390 46,69 M
8 Johan Volkaert 117 1:01:08.986 45,92 M
9 Daniel Fenn 111 1:00:59.917 43,67 M
10 Jochem Devriendt 102 1:01:09.620 40,03 M
11 Lars Zwinnen 101 1:01:14.411 39,58 M

Resultaten tijdrit BeND wedstrijd Peer

Tijdrit ( 3 rondes van 400m )

 

Pos Voornaam Achternaam Ronden Tot. Tijd Snelheid    ( km/u ) Klasse Geslacht
1 Daniel Fenn 3 1:16.936 56,151 FF M
2 Etienne Stienen 3 1:20.071 53,952 FF M
3 ymte sijbrandij 3 1:20.436 53,707 FF M
4 Peter Coppens 3 1:21.038 53,308 FF M
5 Swanette Tempelman 3 1:26.263 50,079 FF V
6 Jochem Devriendt 3 1:27.040 49,632 FF M
7 Gert Loenders 3 1:31.098 47,421 FF M
8 Wim Eggels 3 1:35.562 45,206 FF M
9 Lars Zwinnen 3 1:40.167 43,128 FF M
Pos Voornaam Achternaam Ronden Tot. Tijd Snelheid ( km/u ) Klasse Geslacht
1 Ralf Golanowsky 3 1:39.159 43,566 PF M

 

Pos Voornaam Achternaam Ronden Tot. Tijd Snelheid   ( km/u ) Klasse Geslacht
1 Matthias König 3 1:23.516 51,727 UF M
2 Stijn vd Maele 3 1:23.962 51,452 UF M
3 Erik Marynissen 3 1:27.267 49,503 UF M
4 Filip Sheridan 3 1:36.113 44,947 UF M
5 Jan Ebens 3 1:37.502 44,307 UF M
6 Ramsus Keller 3 1:39.553 43,394 UF M
7 Olaf Osterholt 3 1:44.925 41,172 UF M
8 Pieter Sijbrandij 3 1:45.416 40,98 UF M
9 Jan van Dijck 3 1:49.174 39,57 UF M
10 Rudi cools 3 1:52.072 38,547 UF M
11 Marjon vd Kraats 3 1:52.922 38,256 UF V
12 Inge Cleeren 3 2:04.238 34,772 UF V
13 Noortje Eggels 3 2:20.271 30,798 UF V
FF= Fully Faired ( volledig gestroomlijnd)
PF= Partially Faired ( gedeeltelijk gestroomijnd )
UF=Unfaired ( ongestroomlijnd )

BeND wedstrijd in Peer

Zondag 31 mei is er de derde wedstrijd voor het BeND klassement in Peer.
Je kan jezelf die dag meten met de beste racers uit België, Nederland en Duitsland.
Naast wedstrijden voor ligfietsen zullen er ook wedstrijden met steps zijn.

De tussenstand, het reglement en foto's van de vorige BeND wedstrijden kan je hier bekijken

   10u00 tijdrit ligfietsen ( 3 rondes )

  •    11u00 tijdrit step 
  •    12u30 1 uur wedstrijd open ligfietsen
  •    14u00 1 uur wedstrijd velomobielen
  •   15u30 1 uur wedstrijd step 

Tussenstand superprestige 2015

Neem een kijkje bij "Wedstrijden - uitslagen" om de tussenstand van de superprestige 2015 te zien na de 3 wedstrijden die wel al gereden hebben.

Wedstrijd in Beveren

Voor zij die vanuit het oosten van het land naar de wedstrijd in Beveren komen, best even de verkeersinformatie nakijken. Want er zijn werken op e313 in Ranst met grote files.

Syndicate content